FIRMA LOGISTYCZNA ZAPRASZA SPECJALISTÓW, PRACA W OKOLICACH WARSZAWY

PRACODAWCA

Jarpol Group Sp. z O.O. świadczy profesjonalne usługi w zakresie międzynarodowego transportu drogowego, a także usługi logistyczne i magazynowe. Firma powstała w 1997 roku jako firma świadcząca usługi transportowe na terenie Polski i Europy. Firma świadczy usługi zarówno dla dużych, jak i małych firm produkcyjnych i handlowych. Posiada własną flotę pojazdów oraz współpracuje z zaufanymi podwykonawcami. W firmie panuje dobra, przyjazna atmosfera, kierownictwo ma indywidualne podejście do każdego pracownika.

STANOWISKO PRACY

Miejsce pracy (miasto, miejscowość): praca w biurze pod Warszawą (Dawidy)
Opis stanowiska:

  • spedytor z doświadczeniem i znajomością europejskiego rynku transportowego, prowadzenie busów do 3,5 tony oraz naczepy 13,60;
  • dyspozytor z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym , nadzór nad pracą kierowców , przekazywanie zleceń , rozliczanie zleceń;
  • pracownik biurowy ze znajomością branży transportowej , obsługa zleceń , fakturowanie , prace biurowe , możliwość rozwoju i awansu.

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Systemy pracy: poniedziałek – piątek, od 8.00 do 16.00
Wynagrodzenie: ustalane jest na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej

WYMAGANIA

Znajomość języków: mile widziana znajomość rosyjskiego lub ukraińskiego języka
Doświadczenie: wymagane doświadczenie pracy w branży transportowej

więcej szczegółów

Jeśli spodobała Ci się ta oferta i potrzebujesz więcej szczegółów – wyślij zapytanie !

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.