Malarz-tapeciarz, praca w Niemczech. Darmowe zakwaterowanie !

PRACODAWCA

Job Corporation Sp. z o.o. serdecznie wita i przedstawia ofertę pracy dla malarze tapeciarze w Niemczech. Poszukujemy pracowników malarze tapeciarze dla naszego klienta w Niemczech. Oferujemy pracę na niemieckich warunkach bezpośrednio u pracodawcy. Zapewniamy darmowe zakwaterowanie, służbowy samochód, atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminowe wypłaty. Dołącz do nas i rozpocznij nową i satysfakcjonującą karierę za granicą!

STANOWISKO PRACY

Nazwa stanowiska: Malarz-tapeciarz

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki zawodowe:

  • Malarz-tapeciarz ma za zadanie wykonywanie wszelkich prac wykończeniowych wraz z malowaniem i tapetowaniem ścian, sufitów i innych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na niemieckich warunkach.

Zmiany nocne: Brak.

Stawka godzinowa, netto: 11 – 13 euro za godzinę (stawka początkowa zależy od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego kandydata.). Przepracowywane godziny w miesiącu: 160-200, 5-6 dni w tygodniu, maksymalnie 10 godzin dziennie.

ZAKWATEROWANIE

Koszt zakwaterowania (miesięcznie), euro: bezpłatnie

Warunki zakwaterowania: Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych. Wszystkie udogodnienia, wyposażona kuchnia, łazienka, internet.

Transport do miejsca pracy: Pracodawca zapewnia bezpłatnie samochód dojazdowy do miejsca pracy.

WYMAGANIA

Znajomość języka niemieckiego: nie wymagana

Wymagania dotyczące kwalifikacji: Malarz-tapeciarz

Doświadczenie zawodowe: wymagane

więcej szczegółów

Jeśli spodobała Ci się ta oferta i potrzebujesz więcej szczegółów – wyślij zapytanie !

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Job Corporation Sp. z o.o. z siedzibą w: Wschodnia 25, 45-449 Opole (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.