PLANER/DYSPOZYTOR MI臉DZYNARODOWY

馃實 PLANER/DYSPOZYTOR MI臉DZYNARODOWY
馃搷 Lokalizacja: Leszno

馃殮 Do艂膮cz do lidera rynku transportowego w Polsce z 30-letnim do艣wiadczeniem. S艂u偶ymy globalnym markom 馃寪 nasz膮 nowoczesn膮 flot膮 i magazynami 馃彚.

馃搵 Twoje zadania:

  • 馃殯 Realizacja zlece艅 transportowych z uwzgl臋dnieniem najwy偶szej produktywno艣ci pojazd贸w.
  • 馃捈 Zapewnienie klientom us艂ug najwy偶szej jako艣ci w spos贸b op艂acalny.

馃攳 Wymagania:

  • 馃搮 2 lata do艣wiadczenia na podobnym stanowisku.
  • 馃摐 Znajomo艣膰 regulacji dotycz膮cych czasu pracy kierowc贸w i Konwencji CMR.
  • 馃搳 Umiej臋tno艣ci analityczne w zakresie koszt贸w transportu.
  • 馃殌 Proaktywne podej艣cie do potrzeb klienta.
  • 馃 Samodzielno艣膰 w organizacji pracy.
  • 馃棧 Podstawowa znajomo艣膰 j臋zyka polskiego oraz zaawansowana znajomo艣膰 j臋zyka rosyjskiego/angielskiego.

鉁 Dodatkowe atuty:

  • 馃挕 Inicjatywa w zakresie zwi臋kszania przychod贸w i/lub redukcji koszt贸w.
  • 馃寪 Innowacyjne my艣lenie i wdra偶anie.
  • 馃搱 Znajomo艣膰 gie艂d transportowych.
  • 馃實 Szeroka sie膰 mi臋dzynarodowych przewo藕nik贸w.

馃巵 Oferujemy:

  • 馃彙 Pomoc w przeprowadzce do Polski i zakwaterowaniu.
  • 馃彚 Stabiln膮 prac臋 w renomowanej firmie europejskiej.
  • 馃 Przyjazn膮 atmosfer臋 w m艂odym mi臋dzynarodowym zespole.
  • 馃尡 Mo偶liwo艣ci rozwoju osobistego.
  • 馃捇 Wsparcie dla system贸w IT i narz臋dzi telematycznych.
  • 馃挵 Konkurencyjne wynagrodzenie z premiami za wyniki.
wi臋cej szczeg贸艂贸w

Je艣li spodoba艂a Ci si臋 ta oferta i potrzebujesz wi臋cej szczeg贸艂贸w – wy艣lij zapytanie !

    Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro-Pegaz Transport Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.