Praca dla kierowców C+E. Firma – Jarpol Group zaprasza kierowców zawodowych

PRACODAWCA

Jarpol Group Sp. z O.O. świadczy profesjonalne usługi w zakresie międzynarodowego transportu drogowego, a także usługi logistyczne i magazynowe. Firma powstała w 1997 roku jako firma świadcząca usługi transportowe na terenie Polski i Europy. Firma świadczy usługi zarówno dla dużych, jak i małych firm produkcyjnych i handlowych. Posiada własną flotę pojazdów oraz współpracuje z zaufanymi podwykonawcami. W firmie panuje dobra, przyjazna atmosfera, kierownictwo ma indywidualne podejście do każdego pracownika.

STANOWISKO PRACY

Opis stanowiska: Kierowca międzynarodowy C+E
Transport towarów z Polski do Niemiec, Belgii, Francji i Holandii. Baza znajduje się pod Warszawą, Dawidy (woj. mazowieckie, Polska)
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Systemy pracy: 3/1, 4/2, 2/2, 3/3, 4/4 (harmonogram pracy można ustalić indywidualnie).
Wynagrodzenie: 10 000 – 12 000 zł miesięcznie (pełny pakiet socjalny, płatność na kartę bez opóźnień). Wynagrodzenie początkowe uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kierowcy, istnieje możliwość premii.

WYMAGANIA

Wymagania kwalifikacyjne: prawo jazdy kategorii C i E oraz kod 95
Doświadczenie: doświadczenie jako kierowca C+E jest wymogiem obowiązkowym, doświadczenie jazdy w Europie jest pożądane, ale nie wymagane, pracodawca zapewni przeszkolenie.

więcej szczegółów

Jeśli spodobała Ci się ta oferta i potrzebujesz więcej szczegółów – wyślij zapytanie !

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.