Praca sezonowa nad morzem dla kelnerów, Rewal

PRACODAWCA

Agencja pracy tymczasowej DM GROUP (numer w rejestrze 26846) zaprasza do pracy na stanowisku  kelnerka/kelner. Praca sezonowa w ośrodku w miejscowości nadmorskiej Rewal. Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

STANOWISKO PRACY

Miejsce pracy: Rewal
Zakres obowiązków: Kelnerka bufetowa

  1. Przygotowanie bufetu: Kelnerka bufetowa jest odpowiedzialna za przygotowanie stołu bufetowego przed rozpoczęciem posiłków. Obejmuje to ustawienie naczyń, nakryć, sztućców i dekoracji.
  2. Utrzymanie czystości: Kelnerka bufetowa powinna dbać o utrzymanie czystości i porządku wokół bufetu. To może obejmować regularne sprzątanie i uzupełnianie potraw oraz monitorowanie czystości stołów i podłogi.
  3. Sprzątanie i zamykanie: Po zakończeniu posiłków kelnerka bufetowa powinna oczyścić bufet, zebrać naczynia i sztućce, a także przygotować pomieszczenie do zamknięcia. To może obejmować sprzątanie, mycie naczyń i przygotowywanie bufetu na następny dzień.

Rodzaj umowy: umowa zlecenia
Wynagrodzenie: 20 zł netto za godzinę. Ilość godzin w miesiącu około 200.

WYMAGANIA

Wymagania kwalifikacyjne:  minimalne doświadczenie
Zakwaterowanie:  za darmo
Wyżywienie:  za darmo

 

więcej szczegółów

Jeśli spodobała Ci się ta oferta i potrzebujesz więcej szczegółów – wyślij zapytanie !

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DM WORK, z siedzibą w Kołobrzegu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.