Praca w Kołobrzegu. Kelnerka/Kelner

PRACODAWCA

Agencja pracy tymczasowej DM GROUP (numer w rejestrze 26846) zaprasza do pracy na stanowisku  kelner. Praca w 4* hotelu nad Bałtykiem, miasto Kołobrzeg. Praca Kołobrzeg.

STANOWISKO PRACY

Miejsce pracy: Kołobrzeg
Zakres obowiązków: Kelnerka/Kelner

  • serwowanie śniadań, obiadów i kolacji
  • obsługa bankietów
  • prosta praca, pracodawca nauczy Сię wszystkiego

Rodzaj umowy: umowa zlecenia
Wynagrodzenie: od 19 do 23,5 zł netto za godzinę (w zależności od wieku i doświadczenia) + premii. Ilość godzin w miesiącu 180-200. Przeważnie darmowe posiłki lub za symboliczną opłatą.

WYMAGANIA

Wymagania kwalifikacyjne:  minimalne lub brak (prosta praca, pracodawca nauczy Сię wszystkiego)
Zakwaterowanie:  300 zł miesięcznie, 2-4 osoby w pokoju

więcej szczegółów

Jeśli spodobała Ci się ta oferta i potrzebujesz więcej szczegółów – wyślij zapytanie !

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DM WORK, z siedzibą w Kołobrzegu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.