Praca w Radomiu. Poszukiwani monterzy konstrukcji, maszyn i urządzeń przemysłowych

PRACODAWCA

Oferta pracy AVIS LABOR SP. z o.o. Dla swojego klienta, firmy z kapitałem niemieckim, wiodącego europejskiego producenta maszyn dla przemysłu motoryzacyjnego, agencja zaprasza мonterów konstrukcji, maszyn i urządzeń przemysłowych.
Jeśli jesteś pasjonatem technologii i inspirujesz się Przemysłem 4.0 ta praca jest dla Ciebie. Firma oferuje zatrudnienie na pełen etat w nowoczesnej i stabilnej firmie z międzynarodowym zespołem. Pracodawca wspiera wszystkich pracowników w ich rozwoju osobistym, zachęca do przekazywania wiedzy, zapewnia swoim pracownikom szkolenia.

STANOWISKO PRACY

Miejsce pracy: RADOM (Województwo Mazowieckie)
Zakres obowiązków:

  • instalacja maszyn i urządzeń;
  • przygotowanie elementów wyposażenia do spawania.

Rodzaj umowy: umowa zlecenia
Systemy pracy: praca w systemie 3 zmianowym, możliwość nadgodzin  (możliwa ilość godzin do 240 miesięcznie)
Wynagrodzenie: 26 zł, netto, wynagrodzenie miesięczne do 6240 zł „na rękę”

WYMAGANIA

Znajomość języków: nie wymagana, mile widziana znajomość angielskiego
Wymagania kwalifikacyjne:  zawodowe wykształcenie

więcej szczegółów

Jeśli spodobała Ci się ta oferta i potrzebujesz więcej szczegółów – wyślij zapytanie !

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.