Zakład medyczny Błonie, praca w okolicach Wrocławia

PRACODAWCA

Zakład specjalizujący się w produkcji jednorazowych wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych zlokalizowany pod Wrocławiem (Błonie) zaprasza operatorów urządzeń produkcyjnych oraz pracowników fizycznych. Zapraszamy mężczyzn i kobiety bez kwalifikacji. Bezpłatny dojazd do pracy z Wrocławia (Leśnica, przystanek koło ALDI), Środy Śląskiej i okolic Błonia. Umowa o pracę od pierwszego dnia.

STANOWISKO PRACY

Opis stanowiska:

  • Montaż elementów plastikowych zgodnie z instrukcją,
  • Obsługa maszyn półautomatycznych wytwarzających komponenty, z których wykonany jest produkt,
  • Praca na linii produkcyjnej i maszynach pakujących.

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Nocne zmiany: tak
Ilość godzin pracy w miesiącu: 5-6  dni w tygodniu po 8 h, w systemie 3 zmianowym: 6.00 – 14.00, 14 – 22.00, 22.00 – 6.00
Wynagrodzenie: podstawa + premia za wydajność liczona od pierwszego dnia + premia absencyjna, która zacznie Ci przysługiwać po 3 miesiącu pracy
Transport do pracy: darmowy transport do pracy

WYMAGANIA

Wymagania kwalifikacyjne: niewymagane
Doświadczenie: niewymagane

więcej szczegółów

Jeśli spodobała Ci się ta oferta i potrzebujesz więcej szczegółów – wyślij zapytanie !

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.